Položky 0
Přihlášení
Loading

 

 

Často kladené otázky

 1. V jakém formátu musí být připravena tisková data?
 2. Co je to spadávka a proč je tak důležitá?
 3. Proč není možné použít jiný způsob úhrady objednávky než PayPal nebo kreditní kartu?
 4. Co všechno zahrnuje kalkulovaná cena?
 5. Jaká jsou pravidla pro cenu s DPH a bez DPH?
 6. Proč potřebujeme doklad o registraci k DPH?
 7. Jaká je doba výroby knihy?
 8. Proč používáme na knihy vazbu PUR?
 9. Jaké je nejnižší možné objednané množství?
 10. Co dělat v případě, že mi nevyhovuje některá z Vašich možností zadání pro objednání knihy/katalogu/letáku?
 11. Jakým způsobem jsou produkty baleny?
 12. Je možné dodat zboží v kratším termínu?
 13. Můžete se na nás spolehnout?

 

 1. Podrobné informace v jakém formátu připravit tisková data najdete přímo na úvodní stráně našich webových stránek, pod titulem „Kvalita tiskových dat“.
 2. Jako spadávka se označuje zóna, která se přidává k rozměrům čistého formátu produktu a to 3mm na každé straně. Grafický návrh musí přecházet plynule do spadávky. Důvodem je ořez vytištěných stránek. Bez spadávky by ořez zasahoval do čistého formátu strany. (Jestliže máme například rozměr stránky 200 mm x 300 mm, výsledná velikost strany pro tisk  musí mít rozměr 206 mm x 306 mm).
 3. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům ty nejlepší služby, a proto jsme pro online úhrady zvolili system PayPal, který je v dnešní době nejbezečnějším a celosvětově využívaným způsobem plateb online přes internet. V průběhu celé transakce nemohou být Vaše finanční údaje zneužity , a tak Vám způsobit jakoukoliv finační ujmu. Tento system je rychlý a bezpečný, a tím zajistíme bezproblémový způsob úhrady.
 4. Cena produktu standardně obsahuje vlastní výrobu produktu, dopravu do požadovaného místa určení a daň ve výši 20 %, která je platná na území České republiky. Pokud jste z destinace mimo EU, nebo z takové, kde není stanovena doprava, není doprava součástí ceny výrobku a je třeba si zboží vyzvednout ve výrobním závodě na adrese: Iva Vodáková – Durabo, Na Stráni 1301, Čelákovice 25088.
 5. Všechny naše ceny zahrnují 20% DPH platnou v České republice.Jestliže jste podnikatel z EU a máte platnou registraci plátce DPH, pak cena zboží tuto daň neobsahuje. V tomto případě je třeba vyplnit DIČ v příslušné kolonce „DIČ“ a zaslat kopii registrace plátce DPH.Pro klienty mimo EU jsou výrobky fakturovány bez DPH.
 6. Všechny naše ceny zahrnují 20% DPH platnou v České republice. Jestliže jste podnikatel z EU, zašlete nám kopii platné registrace plátce DPH, Vaše cena je pak kalkulována a fakturována bez DPH. Zaslání registrace je nutné pro ověření platnosti.
 7. Termíny výroby knih, katalogů i letáků se mohou různit v závislosti na objednaném množství. Pokud bude Vaše objednávka menší, zkrátí se i výrobní čas a Vy tak můžete očekávat, že produkt obdržíte dříve. Nesmíte také zapomenout na to, že celkový termín výroby zahrnuje i dopravu zboží do vybrané destinace. Termíny výroby a dobu dodání zboží do různých zemí EU najdete při objednávání pod titulem „ Termíny dopravy“.
 8. Vazba V2 PUR je perfektní, pevná, pružná a nerozbitná. Je to nejlepší vazba pro Vaše knihy. Precizní, lepená polyuretanovým lepidlem, díky kterému jsou knihy perfektně pevné. Vazba je technologicky ověřená a splňuje ty nejvyšší estetické nároky na vizuální hodnotu knihy. Tuto vazbu používájí ti nejlepší výrobci knih a katalogů.
 9. Vaše kniha, katalog nebo leták může být vytištěna od jednoho kusu do tisíce kusů. Rádi pro Vás vyrobíme jakékoliv množství.
 10. I přesto, že jsme se snažili obsáhnout celou škálu možností pro objednání, může se stát, že Vaše představy o produktu jsou odlišné a proto našim zákazníkům nabízíme možnost individuálního vyřízení Vaší objednávky. Využijte pro to způsob“ NA OBJEDNÁNÍ“, který Vám poskytne možnost zadání vlastních parametrů pro výrobu.
 11. Vaše vytištěné produkty budou zabaleny ve fólii, případně krabicích, a pokud to bude vyžadovat množství výrobků, tak i na paletách.
 12. Každá zakázka je individuální a různí se jak náročností, tak objednaným množstvím. Nižší náklady a jednodušší objednávky mají samozřejmě i kratší termíny výroby. Doba dodání se dá zkrátit i využitím expesní dopravy, kterou Vám můžeme na základě indivuduální kalkulace nabídnout. V tomto případě nás kontaktujte na emailové adrese:

support@durabo.cz

 

13.  V první řadě bychom Vám rádi poděkovali, že jste navštívili náš internetový obchod. Nabízíme Vám naše perfektní technologie, budované pře 20 let krok za krokem tak, aby vše do sebe zapadlo. Procesy jsou certifikovány a hlavně udržovány v praxi s cílem vytvořit Váš produkt v té nejvyšší kvalitě, přesně tak, jak jste si ho představovali.

Na nás se můžete spolehnout!

 

Váš tým společnosti Durabo